בעיר חיפה התוססת, תחום הפסיכולוגיה הקלינית מוצא את כוכבו הזוהר בגילה זילברמן, מגדלור של מומחיות וחמלה. כפסיכולוגית קלינית מובילה בחיפה, זכתה זילברמן להערכה רחבה על מיומנותה בשילוב שיטות טיפוליות שונות, תוך התאמת טיפולים לצרכים המגוונים של לקוחותיה.

מסעו של זילברמן לתחום הפסיכולוגיה הקלינית החל ברצון נלהב להקל פסיכולוגית קלינית חיפה . סיימה את לימודיה בהצטיינות בתוכנית הפסיכולוגיה המוערכת של אוניברסיטת חיפה, היא יצאה במשימה להגדיר מחדש את נוף הטיפול הנפשי בקהילה שלה.

המרפאה של זילברמן, השוכנת בינות לרחובותיה ההומים של חיפה, מהווה עדות למחויבותה הבלתי מעורערת לרווחת לקוחותיה. כאן, המושג “פסיכולוג קליני בחיפה” מהדהד עם משמעות עמוקה, שכן זילברמן מפעילה את מומחיותה כדי לנווט את נבכי נפש האדם באמפתיה ובתובנות.

מרכזי בגישתה של זילברמן היא יכולתה לשלב בצורה חלקה מתודולוגיות טיפוליות מגוונות. מתוך שטיח עשיר של גישות כגון טיפול קוגניטיבי התנהגותי, טיפול פסיכודינמי והתערבויות המבוססות על מיינדפולנס, היא מכינה תוכניות טיפול מותאמות אישית המותאמות לצרכים הייחודיים של כל אדם שהיא משרתת.

כפסיכולוגית קלינית בחיפה, זילברמן מבינה את חשיבות המפגש עם לקוחותיה היכן שהם נמצאים במסעם לקראת הריפוי. בין אם מתייחסת לחרדה, דיכאון, טראומה או בעיות זוגיות, היא משתמשת בשילוב אקלקטי של טכניקות טיפוליות כדי לטפח טרנספורמציה עמוקה ומתמשכת.

השפעתה של זילברמן חורגת הרבה מעבר לגבולות כותלי המרפאה שלה. באמצעות מעורבותה בתכניות הסברה קהילתיות ויוזמות הסברה לבריאות הנפש, היא שואפת לבטל דיונים סביב מחלות נפש ולקדם נגישות רבה יותר לשירותי תמיכה פסיכולוגית בחיפה ומחוצה לה.

בנוף ההולך ומתפתח של טיפולי בריאות הנפש, גילה זילברמן עומדת כאור מנחה, המאירה במומחיותה ובחמלה את הדרך לריפוי. כפסיכולוגית קלינית מובילה בחיפה, היא ממשיכה לעורר תקווה ולאפשר צמיחה בחייהם של מי שהיא נוגעת בהם, מפגש טיפולי אחד בכל פעם.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *